Your address will show here +12 34 56 78

O mnie

 

Witam serdecznie na mojej stronie przewodnickiej!
Jestem przewodnikiem tatrzańskim i tłumaczem języka japońskiego.W połowie pochodzę z Sandomierza, w połowie z Zakopanego, na co dzień mieszkam w Krakowie. Należę do Akademickiego Koła Przewodników Tatrzańskich.
 
Odkąd pamiętam góry były bardzo ważną częścią mojego życia, spędzałam w nich coraz więcej czasu, aż w końcu zmieniłam pasję w pracę zawodową. Trekkingowo lub wspinaczkowo odwiedziłam większość masywów europejskich, w tym wielokrotnie Dolomity i Alpy, poznałam góry Japonii, byłam w pakistańskiej części Karakorum.
 
Od 2013 roku prowadzę turystów indywidualnych i grupowych po Tatrach Polskich i Słowackich, Pieninach, polskim i słowackim Podtatrzu oraz województwie małopolskim i świętokrzyskim.Oprowadzam w językach polskim, angielskim i japońskim.
 
Zapraszam na wspólne wędrówki po górskich szlakach i miejskich ścieżkach!

Jeśli chcecie aktywnie spędzić czas, odwiedzić jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o regionie – zapraszam na wspólne wycieczki!

 
Tatry Polskie – Doliny Kościeliska i Chochołowska, dolinki reglowe, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Morskie Oko, Świnica, Orla Perć, Rysy, udostępnione jaskinie (Mroźna, Raptawicka, Obłazkowa, Mylna, Smocza Jama)
 
Polskie Podtatrze – Zakopane, Chochołów, Ludźmierz, Szlak Architektury Drewnianej, Szlak Gotycki
 
Pieniny – Trzy Korony, wąwóz Homole, spływ Dunajcem, Czerwony Klasztor, zamki Czorsztyn i Niedzica
 
Tatry Słowackie – Dolina Białej Wody, Jaworowa, Kieżmarska, Mięguszowiecka, Wielicka, udostępnione turystycznie szczyty (Jagnięcy, Koprowy, Krywań), Magistrala Tatrzańska
 
Słowackie Podtatrze – Słowacki Raj (Przełom Hornadu), Góry Choczańskie, Mała i Wielka Fatra, jaskinie (Bielska, Demianowskie, Ważecka), zamki (Spiski Hrad, Oravski Hrad, Stara Lubovla), skanseny (Przybylina, Zuberec, Stara Lubowla, Wilkoliniec), kąpieliska termalne